Fashionbet Yatırım Bonusları

[arbtnshorcode pos=”center” link=”http://bit.ly/fashionbetgo” title=”Fashionbet’e Girmek için Tıklayınız!” text=”white” bold=”yes” bg=”purple” rel=”nofollow noopener noreferrer”]
Yatırımlarınız sonrası sizler de Fashonbet yatırım bonusu alabilirsiniz. Kazandıran firmaların başında geliyor ve bunu nasıl yaptıklarını dilerseniz hep birlikte görelim. Bu konuda gerçekten bonkör bir adres ve insanların neden bu firmayı tercih ettiğini de çok daha iyi anlayabiliyoruz.

fashionbet yatırım bonusları

Envoy Havale %50 Yatırım Bonusu

Envoy hızlı havale ile yapacağınız her yatırım için sizler de %50 yatırım bonusu kazanabilirsiniz. Bu bonustan elde edeceğiniz maksimum kazanç ise 50 lira olarak belirlenmiştir. En az 20 liralık yatırım yapmanız gerekiyor ve devamında sizler de bonus talebinizi sorunsuz bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bonuslarınızı çevrim şartına uygun şekilde 30 günlük süre içerisinde çevirmeniz gerekiyor. Bu sayede nakit çekim talebi verebilirsiniz. 30 günlük süre zarfında çevrim tamamlanmadığı takdirde bonuslarınız silinecektir.

%40 Yatırım Bonusu

Kredi kartı yatırımı dışındaki tüm yatırımlarınız için sizler de %40 yatırım bonusu elde edebilirsiniz. Fashionbet yatırım bonusu kapsamında ne kadar değerli bir oran olduğunu da net bir şekilde görebiliyoruz. 50 lira ve üzeri yatırımlarınızda bu bonustan faydalanabiliyorsunuz ve minimum yatırım tutarının da gayet ideal olduğunu düşünüyoruz. Bonusunuzu minimum 1.60 orandan 12 katı kadar çevirmeniz gerekiyor. Çevrim şartlarını eksiksiz bir şekilde yerine getirdiğiniz takdirde sizler de nakit çekim talebi verebilirsiniz. Çevrim hareketlerinizi ise bonus hareketlerim sayfası aracılığı ile takip edebilir ve bu doğrultuda hareket edebilirsiniz.

Yatırım Bonusu Nedir?

Fashionbet yatırım bonusu, hesaplarınıza yapacağınız yatırımlara karşılık elde edeceğimiz bonus türlerinden bir tanesidir. %40 oran gerçekten müthiş ve bakiyelerinizi daha hızlı bir şekilde katlamanıza da yardımcı oluyor. Sizler de bu ailede yer aldığınız için kendinizi fazlasıyla şanslı hissedecek ve taleplerinize rakamsal olarak da yanıt alacaksınız. Ayrıca sadece yatırımlarınız için değil, bunun yanı sıra kayıplarınıza ek olarak da bonus kazanabilirsiniz. İade ya da kayıp bonusu olarak bilinen bu bonuslar ile kaybettiğinizde bile kazanç elde ediyorsunuz. Firma, taleplerinize kusursuz bir şekilde yanıt vermek adına karşınıza çıkıyor ve bunu da başarılı bir şekilde yerine getirmeye devam ediyor diye düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir