Fashionbet Para Yatırma Limitleri

[arbtnshorcode pos=”center” link=”http://bit.ly/fashionbetgo” title=”Fashionbet’e Girmek için Tıklayınız!” text=”white” bold=”yes” bg=”purple” rel=”nofollow noopener noreferrer”]
Fashionbet para yatırma işlemlerinizde kullanabileceğiniz çok fazla yöntem var. Bu yöntemlerin her biri için limit belirlenmiş durumda ve dilerseniz bu limitlere de hep birlikte göz atmış olalım.

  • Papara ile yapacağınız işlemlerde en az 20 liralık yatırım yapabiliyorsunuz. Gayet az bir rakam e her bütçeye hitap ettiğini de bir kez daha dile getirmek isteriz.
  • Cepbank ile yatırım yapmak isterseniz eğer yine en az 20 liralık işlem yapmanız gerekecektir.
  • Bitcoin ile yatırım yapmak isteyenler için alt limit yine 20 lira olarak karşımıza çıkıyor.
  • Envoy hızlı havale yöntemi ile yapacağınız yatırımlarda ise en az 5 liralık işlem yapabilirsiniz.
  • Havale ile en az 200 liralık işlem yapabiliyorsunuz.
  • Bkm kullanıcıları ise en az 400 liralık işlem yapabilir.

fashionbet para yatırma limitleri

Fashionbet Para Yatırma saatleri

Bu konuda da para çekme işlemlerinde olduğu gibi herhangi bir kısıtlama durumu karşınıza çıkmayacaktır. Fashionbet para yatırma işlemlerinizi dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Bu arada güncel hesap numaralarını talep etmeyi unutmayınız. Bunun dışında dikkat etmeniz gereken herhangi bir husus karşınıza çıkmayacak ve sizler de sorun yaşamayacaksınız. Firma, beklentilerinize bu konuda da kusursuz bir şekilde yanıt vermeye devam ediyor. Yatırımlarınızı yaptıktan sonra para yatırma formunu doldurup beklemeye koyulabilirsiniz. Herhangi bir aksaklık yaşandığı takdirde finans ekibine bağlanmanız yeterli olacaktır. Süreci en iyi şekilde yönetiyor ve çözüm üretmesini de biliyorlar. Zaten incelemelerinizi yaptığınızda bu gerçeği sizler de fark edeceksiniz.

Fashionbet Para Yatırma Sorunu

Güncel hesap numaraları üzerinden işlem yapmadığınız takdirde sorun yaşamanız gayet normal. Fakat merak etmeyin dekont gönderdiğiniz takdirde bu sorun da en kısa süre içerisinde ve en kolay şekilde çözülecektir. Firma, elinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyor ve sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor. Finans ekibi de haftanın her günü çalışmalarına devam ediyor ve bunu sizler de net bir şekilde görebiliyorsunuz. Diğer tüm detaylar ve bilgi almak adına sizler de hamlelerinizi yapabilirsiniz. Özel bir firma olduklarını fark etmeniz de kesinlikle uzun sürmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir